fbpx Vi som jobbar på Qase | Hitta medarbetare och kontaktuppgifter

Medarbetare på Qase

Vi på Qase är utspridda på fyra olika kontor, med huvudkontoret i Uppsala. Söker du efter en specifik person hittar du dennes kontaktuppgifter här, annars går det bra att maila info@qase.se eller ringa oss på 010-30 30 790.

Uppsala

Här är vi som sitter i Uppsala på Lefflersgatan 5.

Emma Croner

Ekonomiansvarig
emma.croner@qase.se
0760 – 46 66 73

Michaela Karman

Produktionsansvarig
michaela@qase.se
0702 – 62 90 04

Annie Resare

Affärsansvarig Digitalt
annie.resare@qase.se
0736 – 62 10 00

Niklas Ulander

Kundansvarig
niklas.ulander@qase.se
0703 – 96 52 20

Lars Fall

Kundansvarig
lars.fall@qase.se
0735 – 43 05 16

Mikael Tapper

Kundansvarig
mikael.tapper@qase.se
0702 – 65 03 04

Jennie Odelfalk

Kundansvarig
jennie.odelfalk@qase.se
0734 – 39 33 55

Fredrik Nylén

Kundansvarig (Snart på plats!)
fredrik.nylen@qase.se

Jacob Ragnarsson

Creative Director
jacob.ragnarsson@qase.se
0730 – 26 72 45

Daniel Wiberg

Filmproduktion / Foto
daniel.wiberg@qase.se

Frida Eriksson

Junior Designer
frida.eriksson@qase.se

Axel Lindegren

Webbansvarig
axel.lindegren@qase.se
0700 – 91 66 01

Alexander Hylla-Nyberg

Webbutvecklare
alexander.hylla-nyberg@qase.se

Kim Rundgren

Webbutvecklare
kim.rundgren@qase.se

Linn Köppä

Junior Webbdesigner
linn.koppa@qase.se

Sofia Hagberg

Sociala Medier
sofia.hagberg@qase.se

Rebecca Råsberg

Sociala Medier
rebecca.rasberg@qase.se

Sara Hedbrandh Strömberg

Sociala Medier
sara.hedbrandh@qase.se

Mathias Burestam

Teamleader SEO
mathias.burestam@qase.se
0707-311388

Julia Rosborg

SEO-strateg
julia.rosborg@qase.se

Emelie Bengtsson

SEO-strateg
emelie.bengtsson@qase.se

Linn Persson

Teamleader SEM
linn.persson@qase.se

Martin Levin

SEM-strateg
martin.levin@qase.se

Towa Elfberg

SEM-strateg
towa.elfberg@qase.se

Michaela Brösemyr

SEM-strateg
michaela.brosemyr@qase.se

Evelina Boivie

Marknadskoordinator Digitalt
evelina.boivie@qase.se

Gävle

Här är vi som sitter i Gävle på Nygatan 45.

Henrik Nilsson

Kundansvarig – Team Leader regionalförsäljning
henrik.nilsson@qase.se
0703-86 38 00

Johan Ahlenius

Kundansvarig
johan.ahlenius@qase.se
0736-38 97 67

Karlstad

Här är vi som sitter i Karlstad på Sandbäcksgatan 6.

Mikael Skog

Kundansvarig
mikael.skog@qase.se
0707 – 63 08 67

Ronnie Johansson

Kundansvarig
ronnie.johansson@qase.se
0725 – 66 67 00

Eskilstuna

Här är vi som sitter i Eskilstuna. Vi jobbar för närvarande endast hemifrån, men kommer gärna på besök hos er.

Pontus Blomkvist

Kundansvarig
pontus.blomkvist@qase.se
0762-52 86 96

Läs också om:

Vill du jobba på Qase?

Vill du jobba hos oss?

Det är kul att arbeta på Qase. Kika vår karriärsida för nya tjänster eller skicka in en spontanansökan.

Qase marknadsbyrå - One stop shop

Vi är en One Stop Shop

Vi är en komplett marknadsföringsbyrå och har samlat den kompetens och de funktioner som krävs för att våra kunder inte ska behöva någon annan.