fbpx Vi som jobbar på Qase | Hitta medarbetare och kontaktuppgifter

Medarbetare på Qase

Vi på Qase är utspridda på fyra olika kontor, med huvudkontoret i Uppsala. Söker du efter en specifik person hittar du dennes kontaktuppgifter här, annars går det bra att maila info@qase.se eller ringa oss på 010-30 30 790.

Uppsala

Här är vi som sitter i Uppsala på Lefflersgatan 5.

Emma Croner

Ekonomichef
emma.croner@qase.se
0760 – 46 66 73

Annie Resare

Affärschef
annie.resare@qase.se
0736 – 62 10 00

Niklas Ulander

Kundansvarig
niklas.ulander@qase.se
0703 – 96 52 20

Lars Fall

Kundansvarig
lars.fall@qase.se
0735 – 43 05 16

Mikael Tapper

Kundansvarig
mikael.tapper@qase.se
0702 – 65 03 04

Jennie Odelfalk

Kundansvarig
jennie.odelfalk@qase.se
0734 – 39 33 55

Fredrik Nylén

Kundansvarig
fredrik.nylen@qase.se
0705 - 69 03 23

Gävle

Här är vi som sitter i Gävle på Lötängsgatan 6.

Henrik Nilsson

Kundansvarig - Försäljningschef
henrik.nilsson@qase.se
0703-86 38 00

Johan Ahlenius

Kundansvarig
johan.ahlenius@qase.se
0736-38 97 67

Karlstad

Här är vi som sitter i Karlstad på Sandbäcksgatan 6.

Ronnie Johansson

Kundansvarig
ronnie.johansson@qase.se
0725 – 66 67 00

Mikael Skog

Kundansvarig
mikael.skog@qase.se
0707 – 63 08 67

Eskilstuna

Här är vi som sitter i Eskilstuna. Vi jobbar för närvarande endast hemifrån, men kommer gärna på besök hos er.

Pontus Blomkvist

Kundansvarig
pontus.blomkvist@qase.se
0762-52 86 96

Produktion

Tekniker, strateger och specialister. Qase motor om ni så vill!

Michaela Karman

Produktionschef
michaela@qase.se
0702 – 62 90 04

Evelina Boivie

Marknadskoordinator Digitalt
evelina.boivie@qase.se

Emelie Bengtsson

Marknadskoordinator Digitalt
emelie.bengtsson@qase.se

Sociala medier

Sofia Hagberg

Sociala Medier

Rebecca Råsberg

Sociala Medier

Mathias Burestam

Teamleader SEO

Jair Diaz

SEO-strateg

Nicholas Notrica

SEO-strateg

Julia Rosborg

SEO-strateg

Sanna Larsson

Digital skribent

Linn Persson

Teamleader SEM

Michaela Brösemyr

Senior SEM-strateg

Robert Brodin

SEM-strateg

Sara Monie

SEM-strateg

Martin Levin

SEM-strateg

Towa Elfberg

SEM-strateg

Axel Lindegren

Webbansvarig

Kim Rundgren

Webbutvecklare

Alexander Hylla-Nyberg

Webbutvecklare

Linn Köppä

Junior Webbutvecklare

Film, foto & design

Jacob Ragnarsson

Creative Director

Frida Eriksson

Designer

Isak Jaldenius

Filmproduktion / Foto

Daniel Wiberg

Filmproduktion / Foto

Läs också om:

Vill du jobba på Qase?

Vill du jobba hos oss?

Det är kul att arbeta på Qase. Kika vår karriärsida för nya tjänster eller skicka in en spontanansökan.

Qase marknadsbyrå - One stop shop

Vi är en One Stop Shop

Vi är en komplett marknadsföringsbyrå och har samlat den kompetens och de funktioner som krävs för att våra kunder inte ska behöva någon annan.