Qase Marknadsföring om oss

Kontakta
oss

Kontakta oss gärna via formuläret nedan, vi lovar att svara inom kort! Söker du kontaktuppgifter till någon av våra medarbetare? Scrolla längre ner på sidan!

12 + 5 =

Kontakt.

Medarbetare /

annie qase kontakt

Annie Resare

Affärsansvarig Digitalt

annie.resare@qase.se
0736 – 62 10 00

produktionsansvarig digitalt qase

Michaela Karman

Produktionsansvarig

michaela@qase.se
0702 – 62 90 04

mikael  qase kontakt

Mikael Tapper

Kundansvarig

mikael.tapper@qase.se
0702 – 65 03 04

qase

Niklas Ulander

Kundansvarig

niklas.ulander@qase.se
0703 – 96 52 20

kontakta oss på qase

Fredrik Hedlund

Kundansvarig

fredrik.hedlund@qase.se
0768 – 58 95 58

kontakt qase

Anna Yones

Kundansvarig

anna.yones@qase.se
0734 – 39 33 55

lars qase kontakt

Lars Fall

Kundansvarig

lars.fall@qase.se
0735 – 43 05 16

Axel Lindegren

Webbansvarig

axel.lindegren@qase.se
0700 – 91 66 01

film och foto qase jacob

Jacob Ragnarsson

CD – Filmproduktion / Foto

jacob.ragnarsson@qase.se
0730 – 26 72 45

evenlina sociala medier-strateg qase

Evelina Boivie (föräldraledig)

Sociala Medier

evelina.boivie@qase.se
0762 – 14 65 64

sociala medier strateg qase

Sara Hedbrandh Strömberg

Sociala Medier

sara.hedbrandh@qase.se
0723 – 25 19 87