fbpx
Qase Marknadsföring om oss

Kontakta
oss

Kontakta oss gärna via formuläret nedan, vi lovar att svara inom kort! Söker du kontaktuppgifter till någon av våra medarbetare? Scrolla längre ner på sidan!

2 + 15 =

Uppsala.

Medarbetare /

Medarbetare Uppsala

annie qase kontakt

Annie Resare

Affärsansvarig Digitalt

annie.resare@qase.se
0736 – 62 10 00

produktionsansvarig digitalt qase

Michaela Karman

Produktionsansvarig

michaela@qase.se
0702 – 62 90 04

mikael  qase kontakt

Mikael Tapper

Kundansvarig

mikael.tapper@qase.se
0702 – 65 03 04

qase

Niklas Ulander

Kundansvarig

niklas.ulander@qase.se
0703 – 96 52 20

Emma

Emma Croner

Ekonomiansvarig

emma.croner@qase.se
0760 – 46 66 73

Linn

Linn Persson

SEM-strateg

linn.persson@qase.se
0768 – 12 30 64

kontakt qase sem strateg

Michaela Brösemyr

Teamleader SEM

michaela.brosemyr@qase.se
0702 – 72 62 00

kontakt qase sem strateg

Emelie Bengtsson

SEM-strateg

emelie.bengtsson@qase.se
0737 – 09 51 69

qase logo small q

Towa Elfberg

SEM-strateg

towa.elfberg@qase.se
0760 – 24 90 06

Martin

Martin Levin

SEM-strateg

martin.levin@qase.se
0739 – 86 25 96

Mathias

Mathias Burestam

Teamleader SEO

mathias.burestam@qase.se
0707 – 31 13 88

Julia qase kontakt

Julia Rosborg

SEO-strateg

julia.rosborg@qase.se
0736 – 66 86 68

evenlina sociala medier-strateg qase

Evelina Boivie

Sociala Medier

evelina.boivie@qase.se
0762 – 14 65 64

sociala medier strateg qase

Sara Hedbrandh Strömberg

Sociala Medier

sara.hedbrandh@qase.se
0723 – 25 19 87

evenlina sociala medier-strateg qase

Rebecca Råsberg

Sociala Medier

rebecca.rasberg@qase.se

Sofia

Sofia Hagberg

Sociala Medier

sofia.hagberg@qase.se
0702 – 79 70 15

Axel qase kontakt

Axel Lindegren

Webbansvarig

axel.lindegren@qase.se
0700 – 91 66 01

Kim qase kontakt

Kim Rundgren

Webbutvecklare

kim.rundgren@qase.se
0725 – 25 11 39

film och foto qase jacob

Jacob Ragnarsson

Creative Director

jacob.ragnarsson@qase.se
0730 – 26 72 45

Daniel qase kontakt

Daniel Wiberg

Filmproduktion / Foto

daniel.wiberg@qase.se
0763 – 09 53 24

Linn K

Linn Köppä

Junior Webbdesigner

linn.koppa@qase.se
0702-83 43 36

Frida

Frida Eriksson

Junior Designer

frida.eriksson@qase.se
0768-03 58 22

Karlstad.

Medarbetare /

Medarbetare Karlstad

Ronnie qase kontakt

Ronnie Johansson

Kundansvarig

ronnie.johansson@qase.se
0725 – 66 67 00

Mikael Karlstad qase kontakt

Mikael Skog

Kundansvarig

mikael.skog@qase.se
0707 – 63 08 67

Gävle.

Medarbetare /

Medarbetare Gävle

Ronnie qase kontakt

Henrik Nilsson

Kundansvarig – Team Leader regionalförsäljning

henrik.nilsson@qase.se
0703-86 38 00

Mikael Karlstad qase kontakt

Johan Ahlenius

Kundansvarig

johan.ahlenius@qase.se
0736-38 97 67

Eskilstuna.

Medarbetare /

Medarbetare Eskilstuna

Pontus

Pontus Blomkvist

Kundansvarig

pontus.blomkvist@qase.se
0762-52 86 96