Qase Marknadsföring om oss

Kontakta
oss

Kontakta oss gärna via formuläret nedan, vi lovar att svara inom kort! Söker du kontaktuppgifter till någon av våra medarbetare? Scrolla längre ner på sidan!

15 + 1 =

Kontakt.

Platser /

annie qase kontakt

Gävle

Nygatan 45,
803 11 Gävle

info@qase.se
+46 (0) 703 – 96 52 20

Uppsala.

Medarbetare /

Medarbetare Uppsala

annie qase kontakt

Annie Resare

Affärsansvarig Digitalt

annie.resare@qase.se
0736 – 62 10 00

produktionsansvarig digitalt qase

Michaela Karman

Produktionsansvarig

michaela@qase.se
0702 – 62 90 04

mikael  qase kontakt

Mikael Tapper

Kundansvarig

mikael.tapper@qase.se
0702 – 65 03 04

qase

Niklas Ulander

Kundansvarig

niklas.ulander@qase.se
0703 – 96 52 20

kontakta oss på qase

Fredrik Hedlund

Kundansvarig

fredrik.hedlund@qase.se
0768 – 58 95 58

kontakt qase

Anna Yones

Kundansvarig

anna.yones@qase.se
0734 – 39 33 55

qase logo small q

Towa – Ny kollega på ingång

SEM

Axel Lindegren

Webbansvarig

axel.lindegren@qase.se
0700 – 91 66 01

film och foto qase jacob

Jacob Ragnarsson

Creative Director

jacob.ragnarsson@qase.se
0730 – 26 72 45

Daniel qase kontakt

Daniel Wiberg

Filmproduktion / Foto

daniel.wiberg@qase.se
0763 – 09 53 24

evenlina sociala medier-strateg qase

Evelina Boivie (föräldraledig)

Sociala Medier

evelina.boivie@qase.se
0762 – 14 65 64

sociala medier strateg qase

Sara Hedbrandh Strömberg

Sociala Medier

sara.hedbrandh@qase.se
0723 – 25 19 87

Karlstad.

Medarbetare /

Medarbetare Karlstad

Ronnie qase kontakt

Ronnie Johansson

Kundansvarig

ronnie.johansson@qase.se
0725 – 66 67 00

Mikael Karlstad qase kontakt

Mikael Skog

Kundansvarig

mikael.skog@qase.se
0707 – 63 08 67

Gävle.

Medarbetare /

Medarbetare Gävle

Ronnie qase kontakt

Henrik Nilsson

Kundansvarig – Team Leader regionalförsäljning

henrik.nilsson@qase.se
0703-86 38 00

Mikael Karlstad qase kontakt

Johan Ahlenius

Kundansvarig

johan.ahlenius@qase.se
0706 – 38 97 67